Textilní galanterie | Šicí centrum Haišman

Šicí centrum Haišman je jedním z největších prodejců textilní galanterie, kterou dodáváme již více než 20 let. V roce 1990 jsme otevřeli naše první Šicí Centrum Haišman v Českých Budějovicích, ve které jsme začali prodávat galanterii a německé šicí stroje PFAFF. Postupně jsme naší nabídku rozšiřovali o látky, žehlící techniku, přípravu pro šití, časopisy atd. V roce 1993 jsme získali výhradní zastoupení německého výrobce PFAFF pro území České a Slovenské republiky (tehdejší Československo). V roce 2002 jsme pak převzali české a slovenské zastoupení švédského výrobce šicích strojů HUSQVARNA Viking.

Naše nabídka pokrývá sortiment v celé její šíři. Knoflíky, nitě, prýmky, gumy, zipy nebo mašle, zboží běžné i výjimečné. Z tisíců položek textilní galanterie si vybere naprosto každý.

V našich kamených obchodech (Praha, České Budějovice, Pelhřimov) nebo eshopu naleznete i veškeré krejčovské pomůcky, jako jsou rádýlka, špendlíky, nůžky, pletací jehlice a háčky, fantomový fix, křídy i krejčovské panny a samozřejmě kompletní sortiment textilní galanterie.

Textilní galanterie - garance nejnižší ceny

Nabízíme Vám snížení naší ceny, najdete-li kdekoli na internetu nižší cenu (včetně dopravy) než je uvedena v našem internetovém obchodě a jako poděkování za přízeň Vám věnujeme dárek – příslušenství k objednanému výrobku v hodnotě 3% (max. do 500,- Kč).
V případě zájmu volejte 602 403 319, nebo napište na garance-ceny@sicistroj.cz.


śicí centrum Praha śicí centrum České Budějovice śicí centrum Pelhřimov