Šicí stroje BERNINA

Šicí stroje řady základní řady Bernette

kreativní, spontánní, inspirující

Proč Bernette?

Šití je vášeň, a není většího uspokojení jak vyjádřit vášeň než prostřednictvím svých vlastních projektů. Jste překypující nápady a hledáte šicí stroj, aby vás inspiroval, aby se vaše projekty stali realitu? Šicí stroje Bernette jsou elegantní, snadno použitelné, s velkým množstvím funkcí a atraktivní cenou. Užijte si kreativitu.
Ať už si chcete jednoduše zkrátit džíny, ozdobit halenku, nebo zda chcete šicí stroj s funkcí vyšívání - šicí stroje BERNETTE jsou pro vás dobrou volbou. Bez ohledu na to, který model si vyberete, šicí stroj Bernette na vás udělá dojem svou všestranností a spolehlivostí. A protože je kladen velký důraz i na robustnost a odolnost, budete se moci těšit se svou Bernette po dlouhou dobu: šicí a vyšívací stroje BERNETTE vypadají skvěle a poskytují vše, co potřebujete pro vaše kreativní projekty.

Mladý design řady London

Studenti z University of Art and Design v severovýchodním Švýcarsku byly vybráni k navrhnutí moderního designu pro novou řadu Bernette London. Cílem bylo vytvořit šicí stroj s mladistvým designem. Studenti Mario Rohner a Florian Huber vyvinuli nový, moderní design pro Bernette London. Mladí designéři vyhráli v roce 2012 za tento design prestižní cenu Red Dot Design Award. Zvláště oceněna byla čistota vzhledu, bílý povrch s kontrastními černými prvky, displej s červenými znaky pod průsvitným krytem stroje a zapuštěné ruční kolo.

Toto ocenění potvrzuje vynikající kvalitu designu, který vyjadřuje inovace, jak z hlediska vzhledu tak funkce.

Mladý design pro každý věk: jednoduchý, moderní, kosmopolitní, robustní. 

To je svět Bernette London: čistý a jednoduchý!