Novinky

Šicí Centrum Haišman je sponzorem návštěvy p. Kaffe Fassetta a p. Brandon Mably v Praze v rámci PPM. Pan Fassett podepisovaval své knihy na našem stánku v rámci výstavy PPM.Setkání bylo velmi vřelé a inspirativní, děkujeme všem, kteří se ho zúčastnili.

Naše firma HAIŠMAN s.r.o. a Šicí Centrum Haišman, je opět partnerem dalšího ročníku mezinárodní výstavy Patchworku a Quiltu PPM 2023 pořádaném na výstavišti v Brně ve dnech 21-23.04.2023.
Jak již se stalo naší tradicí, na našem stánku se šicími stroji Bernina Vám každý rok představujeme zástupce českého patchworku. Letošní rok není vyjímečný. 

BOBBIN Lizard 5228 Špičková kvalita, přijatelná cena a snadná obsluha. Ať jste začátečník nebo pokročilý – nová řada Lizard 5228 české firmy BOBBIN je na světě a bude se Vám líbit. Robustní stroj s volným ramenem a integrovaným navlékačem nitě do jehly spolupracuje perfektně při realizaci každé z Vašich představ.. Velké programové vybavení Vám umožní zvládnout rychle a čistě nejen úpravy a opravy oděvů. K dispozici máte 25 programů pro šití, mezi nimi 4 vyšívací programy a 4 ozdobné programy.

Pokud hledáte šicí stroje za vyjímečné ceny, podívejte se do našeho e-shopu do sekce: VÝPRODEJ - Šicí stroje za vyjímečné CENY Více zde.