Šicí stroje Husqvarna Viking

Šicí stroje Husqvarna Viking řady Huskystar

Stroje řady Huskystar mají bohatoý výběr stehů a jsou vhodné zejména pro začátečníky. Jedná se o solidní a spolehlivé zařízení, které Vám budou přinášet radost z šití mnoho let. Přístroje se dodávají s rozmanitým příslušenstvím, které usnadní Vaše začátky.

Huskystar C10 šije 11 druhů profesionálních knoflíkových dírek, včetně ušití knoflíkové dírky v jediném kroku. Je vybaven šikovnou vestavěnou schránkou na příslušenství, která dokonale sedí na volném rameni. Uvnitř najdete přítlačné patky, jehly, nástroje a další. Pevný kryt je výborný pro přenášení i skladování.

Huskystar C20 šije 11 druhů profesionálních knoflíkových dírek, včetně ušití knoflíkové dírky v jediném kroku. Posuvný ovladač rychlosti šikovně umístěný na předním panelu Vám umožňuje nastavit potřebnou rychlost – pomalu pro precizní práci a rychle pro obyčejně šití. Huskystar C20 má i funkci automatického zapošití a možnost nastavení polohy jehly.

Huskystar E20 má 70 pěkných a praktických stehových funkcí, mezi nimiž jsou stehy základní, ozdobné, pružné a snadné vyšití knoflíkové dírky v jediném kroku. Délku stehu můžete nastavit od 0 do 4 mm a šířku až do 5 mm. Nastavit si můžete i tlak přítlačné patky pro ten nejlepší výsledek Vašeho šití.

Huskystar E10 má 50 pěkných a praktických stehových funkcí, mezi nimiž jsou stehy základní, ozdobné, pružné a snadné vyšití knoflíkové dírky v pouhých 4 krocích. Snadno si nastavíte délku stehu od 0 do 4 mm. Nastavit si můžete i tlak přítlačné patky pro ten nejlepší výsledek Vašeho šití.

Huskystar EM 10 vyšívá na všechny druhy materiálu, od nejjemnějšího saténu přes semiš a stretchové látky až po plátno, papír a plasty. Díky exkluzivní švédské konstrukci je Huskystar EM10 přitažlivý i na pohled.

Šicí stroje Husqvarna Viking řady Emerald

Série šicích strojů Husqvarna Viking Emerald představuje ideální řadu strojů pro všechny druhy šití; od jedinečných oděvů až k záclonám stejným, jaké jste viděli v časopise.

Emerald: modely 122, 118 a 116, mají celou řadu praktických funkcí, které si oblíbíte; například vestavěný navlékač jehly, šikovného Průvodce šitím, pevný kryt pro skladování a nepřekonatelné šití knoflíkové dírky v jediném kroku.

Šicí stroje Emerald se dodávají se schránkou na příslušenství šikovně upevněnou na volném rameni, v níž najdete tři cívky na spodní nit, šroubovák, páráček, sadu jehel, quiltovací vodítko a další. Emerald 118 a 116 mají osm nacvakávacích patek. Emerald 122 má navíc tři další patky: průhlednou patku pro přesné šití ozdobných stehů, 1/4 palcovou patku pro patchwork a řasící patku pro řasení a plisování!

K dispozici je velké množství příslušenství Husqvarna Viking mimo základní příslušenství, umožňující široké uplatnění Vašich tvůrčích schopností.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šicí stroje řady Husqvarna Viking Platinum

Platinum 950E je více než šicí stroj. Je to vyšívací stroj, který může šít. Dokonalé pro nadšence, kteří jsou připraveni posunout svoji tvořivost o krok dále.

Platinum 770 je vynikající pro ty, kteří od šicího stroje očekávají přizpůsobení svým schopnostem a touhám. Platinum 770 přináší zvláštní potěšení díky široké řadě stehů, přívětivému šicímu rádci a dotykovým ovládacím tlačítkům. Vyzkoušejte si, jak Platinum 770 dokáže Vaše šití ještě více zlepšit a přivést na svět Vaše další nápady.

Platinum 750 je všestranný šicí stroj. Má široký výběr stehů a dvě samostatné paměti, které Vám dovolují vytvářet nepřeberné množství nových naprogramovaných stehů. To Vám umožní dlouhé kombinace a větší rozmanitost při ozdobném šití. Máte-li ráda quiltování, toto je stroj pro Vás! Má řadu quiltovacích stehů a automatickou „stehovou vůli“, která je pro quiltování nezbytná.

Platinum 750 dále dokáže psát velká i malá písmena i číslice a zvláštní znaky. A dovede toho ještě mnohem více, jak si můžete přečíst na dalších stránkách.

Ať šijete hodinu denně, nebo každý den v týdnu, potřebujete stroj, s nímž je šití snadné a zábavné. Podívejte se na Platinum 730. Má mnoho různých stehů, exkluzivního šicího rádce a mnoho dalších funkcí, které Vám šití usnadní a zpříjemní. Přečtěte si, proč je Platinum 730 ideálním šicím strojem pro začátečníky i odborník

Šicí stroje řady Husqvarna Sapphire

Šicí stroje Husqvarna Viking Sapphire™ se navrhují a konstruují ve Švédsku v dokonalé kvalitě a s uživatelsky vstřícnými funkcemi Husqvarna Viking®, které si majitelé zamilují, jakmile je poznají!

Dvojité osvětlení ozáří prostor jehly a pracovního prostoru a odstraní bolest Vašich očí. K tomu všemu velký grafický displej, dotykový panel se snadnou obsluhou, trvalá paměť s funkcí ukládání vlastních stehů, nádherné stehy a nápisy. S šicím strojem Sapphire™ si užijete opravdovou radost z šití!

K vlastnostem šicího stroje husqv arna viking sapphire™ patří nejdelší volné rameno v daném oboru a zvětšený pracovní prostor. Ještě nikdy jste neměli na domácím šicím stroji tolik místa pro látku. Prostor od boku stroje k jehle měří téměř 250 mm. Snadné je i šití drobných výrobků a kruhových technik, něboť je jehla velmi blízko ke konci volného ramene.

Dvojité osvětlení šicích strojů Husqvarna Viking Sapphire™ ozáří prostor jehly a zvětšenou pacovní plochu a usnadní Vám práci. Osvětlení odstraňuje námahu očí, zejména při šití drobných detailů.

 

 

 


Prohlédněte si kompletní nabídku firmy Husqvarna Viking